Hatalı Ve Yönetmelik Dışı Yapılan Yangın Merdivenlerinde Yaşanabilecek Sorunlar: 

Yanlış imalat programı ile veya yönetmelik harici kalitesiz ve ince malzeme kullanılarak yapılan yangın merdivenlerinin doğuracağı sonuçları zaman zaman haber bültenlerindeki yangın haberlerinde duyuyor ve izliyoruz. Yangın merdiveni panik yaşanan durumlarda insanların tahliyesini sağlamak amacı ile kuruluyor yani can güvenliği için yapılıyor. Kalitesiz ve ucuz iş diye tabir ettiğimiz şekilde imal edilen yangın merdivenlerinin yukarıda saydığımız hallerde kullanılması durumunda daha çok zarar vermekte hatta daha fazla can ve mal kaybına yol açmaktadır.
Bu tür ihmallerle yapılan yangın merdiveninde yaşanan can kayıpları ve zararda yapan firma ne kadar sorumlu ve hatalıysa o firmaya sırf ucuz fiyat verdi diye tercih eden veya gerekli araştırmayı yapmadan tercih eden iş sahipleri de sorumludur.
Bu konu hem vicdani hem de hukuki bir sorumluluktur.
Konutlarda inşa edilen yangın merdivenleri panik durumlardaki kaçış yolu olması dışında odanın veya apartman boşluğunun belirli bir bölümünden çıkılması hasebi ile gençlerin ve çocukların çok ilgisini çekmektedir. Gençler veya çocuklar zaman صيانة zaman toplanıp yangın merdivenlerinde vakit geçirmeyi severler. Yaşanan durumlardan örnek vermek gerekirse evin dışında en yakın yer olarak görüldüğü için ailelerinden gizli sigara içmek isteyen ergenler veya farklı bir atmosferi olduğunu düşündükleri için çocuklar orada oyun oynarlar. Hatalı yada ihmal söz konusu olan yangın merdivenleri bahsettiğimiz durumlarda çocuklar ve cheap jordans for sale gençler Cheap Oakleys için büyük tehlike oluşturmaktadır.
Çevre korkulukları yönetmeliğe aykırı ve standart dışında bir aralığa sahipse düşme tehlikesi yaşanacaktır. Veya gerekli kalitede veya özende yapılmayan kaynak işlemlerinin yüzünden bağlantı yerlerinde kopma yaşanarak yine düşme veya yaralanmalar söz konusu olacaktır.Yine aynı wholesale jerseys örnekte söz konusu olan tehlikeler standart dışı taban sacları kullanılarak basamakların yerinden kırılması veya kopması sonucu oluşmaktadır.
En önemlisi de genel olarak yanlış ve yönetmelik harici yapılmış olan yangın merdivenlerinin zaman içerisinde veya yapım aşamasında bina cephesinden ayrılarak çökme veya devrilmesi durumu yaşanmasıdır ki bu düşünmek bile istemediğimiz sonuçlar doğurur. Bu tür yaşanabilecek kazalarda hem can kaybı hem mal kaybının önüne geçmek imkansızdır. Sonuç olarak yaşan firmanın yanında sizde sorumlu tutulacağınız için çok ciddi yaptırımlara Cheap nfl Jerseys maruz kalabilirsiniz.
O yüzden sık sık yazılarımızda ve makalelerimizde üzerinde duruyoruz . Her işin ve her ürünün bir maliyeti ve yapım bedeli vardır. Sektörümüzde bir çok firma işini hakkıyla yaptığı ve emeğinin karşılığını olması gerektiği kadar talep ettiği gibi tam aksine yapılacak işi malzemeden çalarak veya diğer yazılarımızda bahsettiğimiz nedenlerden dolayı ucuza fiyat vererek işi alıp bu tür Cheap NFL Authentic Jerseys sıkıntılara sebep olmaktadır.
Lütfen fiyat alırken sadece fiyatın ucuz olup olmadığına bakmayınız..
%d blogcu bunu beğendi: