Yangın Merdiveni ve Sigara İçme Bölümleri

Yangın merdivenleri Sigara İçme Bölümü Olarak Kullanılmaya Başlandı
Son zamanlarda insanların yaşadıkları ve çalıştıkları alanlarda uygulanan sigara içme yasaklarının sonucunda bir çok kurum ve kuruluş çözüm aramaya başladı.
Bir çok yapıda bu iş için uygun alan olmadığı için yangın merdivenlerinde özel alanlar oluşturularak bu ihtiyacı gidermek zorunda kalıyorlar.
Buraya kadar sorun yok güvenli ve yönetmeliğe uygun yapılan Baratas Ray Ban yangın merdivenleri bu ihtiyaca cevap verebilir.
Sorun şu ki diğer yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere yönetmeliğe aykırı yalan yanlış amatör firmalar tarafından yapılmış yangın merdivenleridir.
Ucuz işçilik sonucu malzemeden kısıtlanarak yapılmış yangın merdivenlerinde sık sık görülen hatalardan biri yangın merdiveninin çevresine uygulanan Tubidy ızgaralar ve ızgaraların birbirine olan mesafe darlığıdır. Yönetmelik dışı yapılmış geniş aralıklarla döşenmiş ızgaralar yetişkin insan veya çocuk geçebilecek şekilde imal edilmiş ise insan hayatını tehdit eden önemli bir konudur.
Kenar korkulukların yanı sıra diğer önemli konu ise sahanlık ve basamaklarda kullanılan taban saclarının ince malzemeden kullanılmış olması discount football jerseys veya gerekli kalitede kaynak sabitleme işleminin yapılmamasıdır. Topluca çıkılan yangın merdivenine aşırı yük bineceği ve baskı yapacağı için kaynak işlemi gerekli kriterlerde ve uygunlukta yapılması gerekir.
Aksi bir durumda yaşanabilecek olaya kaza değil facia denir ve bir çok kişinin yaralanması hatta ölmesi ile oakley sunglasses outlet sonuçlanır.<br Cheap NFL Authentic Jerseys />
Bu durumun sorumlusu ise ilk olarak kurum yetkilileri sorumlu tutulacağından adli yaptırımları ağır Cheap nba Jerseys ve istenmeyen sonuçlar doğuracaktır.
%d blogcu bunu beğendi: